Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd.
20 lat doświadczenia zawodowego, jakość na Tajwanie, cena w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd.

dobra jakość C Maszyna do formowania płatwi na sprzedaż
dobra jakość C Maszyna do formowania płatwi na sprzedaż
Maszyna do formowania płatwi BMS C / Z to świetna maszyna, bez hałasu, czyste, bardzo zaawansowane funkcje, lepsze niż produkty z Tajwanu.

—— Klient z Jordanii - Mr. Mahamed

Twoje produkty są naprawdę dobre, nie będę cię okłamywać, inwestujemy w maszyny, które kupujemy na całym świecie, aby były lepsze i nie inwestujemy nic w twoje, które pochodzą z fabryki gotowe do ciężkiej pracy.

—— Klient amerykański - Mr.Peter

Twoja maszyna działa dobrze, teraz jest moją maszyną do generowania gotówki.

—— Wietnamski klient-Nguyen

Im Online Czat teraz

Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4 5
Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd. Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd. Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd. Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd. Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd.
Wizyta klienta Warsztat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BMS
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 9000000-10000000
Rok założenia : 2015
pc Export : 60% - 70%
BMS Machine została założona w 1996 roku, członek grupy BMS, która zajmuje powierzchnię ponad 30000 metrów kwadratowych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy TOP 3 producentem i eksporterem WYSOKIEJ JAKOŚCI maszyn do walcowania na zimno w Chinach. Jesteśmy firmą zatwierdzoną przez ISO9001 i posiadamy europejski certyfikat CE (wydany przez SGS). Mamy zaszczyt służyć niektórym znanym firmom na świecie, takim jak TATA STEEL, BLUESCOPE STEEL, LCP (członek grupy spółek LYSAGHT), ROLL FORM GROUP LTD itp.

Produkujemy szeroki asortyment produktów do maszyn do walcowania na zimno w następujący sposób: 1) dla budownictwa metalowego / PEB (budynek przedinżynieryjny): maszyna do płatwi CZ typu HAYES (w tym automatyczna i szybka zmiana płatwi typu C i Z płatwi), lekka maszyna do obramowania stali (styl LGSF, Howick i SCOTTSDALE), maszyna do formowania paneli dachowych, maszyna do formowania rolek z blachy falistej, maszyna do zakrzywiania, maszyna do formowania rolek glazurowanych, maszyna do układania podłóg, maszyna do formowania rolek kalenicy, elewacja elewacyjna maszyna do formowania systemu, linia cięcia wzdłużnego itp., a także niektóre hydrauliczne nożyce, hydrauliczne maszyny do składania rynien i obróbki blacharskiej itp.
2) dla przemysłu drzwiowego i okiennego: maszyna do formowania ram drzwi, maszyna do bram rolowanych, maszyna do pakowania rolet, maszyna do formowania prowadnic drzwi garażowych itp.
3) dla przemysłu sufitowego z metalu: maszyna do siatki sufitowej T (maszyna do formowania prętów T), system rolowania sufitu, system ścianek działowych, płyta aluminiowa grilliato i linia do produkcji pasków itp.
4) dla przemysłu koryt kablowych: maszyna do formowania kanałów Unistrut, maszyna do formowania drabinek kablowych, maszyna do formowania dekoracyjnych kanałów kablowych.
5) dla HVACR Industry: maszyna do formowania ramy klapy przeciwpożarowej (rama VCD) CU // maszyna do kształtowania ramy systemu wentylacji w kształcie litery Z, maszyna do formowania żaluzji itp.
6) dla przemysłu słonecznego: maszyna do formowania ramy kolektorów słonecznych / fotowoltaicznej struktury słonecznej
7) w przypadku rusztowań: maszyna do formowania rolek w rusztowaniach.
8) dla przemysłu regałowego i magazynowego: półka linia produkcyjna do formowania rolek pionowych / płytowych, linia produkcyjna do formowania rolek pionowych regałów, maszyna do formowania belek skrzynkowych z maszyną łączącą.
9) w przypadku niestandardowych maszyn do formowania rolek i akcesoriów.

Mamy wielką pewność co do jakości i precyzji naszych maszyn do formowania na zimno. Nasza główna technologia pochodzi z Tajwanu, ale z ceną w Chinach.
Nasze maszyny do formowania na zimno zostały wywiezione do ponad 60 krajów i regionów, w tym Tajwanu, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Grecji, Australii, USA, Meksyku, Brazylii, Chile, Boliwii, Trynidadu, Izraela, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Iranu, Kuwejt, Jemen, Indie, Pakistan, Singapur, Malezja, Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Birma, Brunei, Republika Południowej Afryki, Zimbabwe, Mozambik, Zambia, Kongo, Kamerun, Sudan, Etiopia, Nigeria, Gwinea, Algieria, Libia i Egipt , Rosja itp. Zapraszamy klientów z całego świata do współpracy z nami na zasadzie wzajemnych korzyści, zamówienia OEM / ODM są również mile widziane. Dobrze znamy szczególne wymagania dla klientów z różnych krajów i regionów. Mamy wybitny zespół eksportowy, który zajmie się Twoimi prośbami. Zespół projektowy przygotuje dla Ciebie idealne maszyny zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami. Nasi eksperci i wykwalifikowani pracownicy wykonują prace z wielką precyzją.

Szczegóły kontaktu
Xiamen BMS Building Technology Co.,Ltd.

Tel: 008613328323529

Faks: 86-592-5750232

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)